OUR TECHNOLOGY

We have over 20 years of consultancy experience in this area of business and we strive to achieve the following: develop, empower, enable and maintain. Our aim is to develop your skills, to empower you to feel more confident, to enable you to maintain changes. We work strictly with you and carry out research to understand your needs and the needs of your customers first. We work with clients big and small across a range of sectors and we utilise all forms of media to get your name out there in a way that’s right for you.

We work with clients big and small across a range of sectors and we utilise all forms of media to get your name out there in a way that’s right for you. We believe that analysis of your company and your customers is key in responding effectively to your promotional needs and we will work with you to fully understand your business to achieve the greatest of publicity possible. We have over 20 years of consultancy experience in this area of business and we strive to achieve the following: develop, empower, enable and maintain.

Tlakové liatie

Každý projekt má svoje špecifiká. BCB má niekoľko automatizovaných tlakových odlievacích ostrovov – od 400 do 1200 ton – ktoré nám umožňujú vyrábať výrobky v malých, stredných a veľkých sériách. Vysoká výrobná kapacita našich závodov sa spája so spoľahlivými surovinami, ktoré pochádzajú iba od certifikovaných dodávateľov. To však nestačí: na dosiahnutie perfektného výsledku je každý krok procesu monitorovaný špecifickým softvérom a našimi pracovníkmi kontroly kvality.

Gravitačné liatie

Skúsenosti získané v priebehu rokov a zariadenia v našich závodoch zabezpečujú vysokú výrobnú kapacitu aj pre gravitačné liatie. Spravujeme rôzne objemy a rôzne zliatiny s veľkou flexibilitou: týmto spôsobom dodávame kvalitné výrobky, za konkurencieschopné ceny a dokonale vyhovujúce vašim technickým, mechanickým a estetickým potrebám.

Finalizácia a CNC stroje

Na finalizácii sa stretávajú špecifické zručnosti a zariadenia, ktoré umožnia personalizáciu jednotlivých produktov. Vykonávame povrchové úpravy pieskovaním (v tuneli, bubnové pieskovanie s pásom a pieskovanie s nakladacím rámom), vibračné omieľanie, leštenie a mechanické opracovanie. Aby sme vám zaručili to najlepšie, vážime si ľudský kapitál technikov a operátorov, ktorí s nami každý deň spolupracujú. Našim cieľom bolo získať certifikát IATF 16949, čo znamená nový krok v procese neustáleho zlepšovania. Kvalita tiež znamená prevzatie zodpovednosti za svet okolo nás: preto sme v našich závodoch nainštalovali najmodernejšie systémy ochrany životného prostredia.